HASTALIKLAR ve TEDAVİLERİ
Kanser
Kalp Hastakılları
Zayıflama
Cilt hastalıkları
Hemoroit

Romatizma

Alzemir
Vitiligo Sedef

Felç

Astım Bronşit
Prostat
Hepatit

Kısırlık

İltihaplı Romatizma

Sara Epilepsi

Böbrek/Safra taşı
Bel/Boyun Fıtığı
Depresyon

Şeker Diyabet

Guatr
Ülser
Altını Islatma
Cinsel sorunlar
Grip
MS
Tansiyon
Kadın Hastalıkları

Anemi

Aromaterapi

Kilo Alma

Saç Bakımı
Varis
Kas Erimesi
cocuklar İçin
Diger Hastalıklar

SİPARİŞ

 

 
 

Apple & Chromium

"İdeal kiloma ulaşabilecek miyim? Çektiğim sıkıntıya değecek mi? Yeniden kilo alır mıyım?" dertlerine artık son. Çünkü kilolarınızdan kurtulmak için her yolu denediğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz... Şimdi hem sağlıklı forma girmenizi hem de bünyeniz için gerekli vitamin desteğini sağlayan NuSlank Elma&Krom ile aç kalmadan ve eğlenerek zayıflayacaksınız. İstediğiniz görüntüye ulaşmanız da, formunuzu korumanız da artık çok kolay...

 

Avrupa'da son 10 yıl içerisinde en çok satan ürünlerinden bir tanesi olan ve milyonlarca insanın zayıflamasına yardımcı olan bu ürünün, zayıflamakla ilgili tüm önyargılarınızı yıkacağından emin olabilirsiniz... İçerdiği bitkisel bileşenler sayesinde NuSlank Elma&Krom ile etrafınızda gördüğünüz ve hayran kaldığınız o ideal ölçülere ulaşmanız artık hayal değil! Siz aynalarla her zamankinden daha iyi dost olurken, çevrenizdekiler de bu kez size hayran kalacak...

 

Apple & Chromium


İçeriğ
i:Apple Chromium, içeriğinde elma şırası sirkesi ekstraktı, krom, b vitaminleri ve soya lesitin bulunan, bitkisel bir gıda takviyesidir.


Ürün İçeriği:
Elma şırası sirkesi ekstraktı (7), krom pikolinat (12), soya lesitin, vitamin B3, vitamin B5, çinko, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin B11, vitamin B12, yardımcı madde (ayçiçeği yağı), boyar madde, emulsifiye (gliserin), su, koyulaştırıcı (balmumu), balık jelatini.
 

Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız. İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.
 

Ambalaj : 48 tablet

1 kutu  40 tl

Acı Çehre Zayıflama Çayı

 25 li sallama çay 7.5 tl

 

Nar Ekşili Form Macunu -

''Form Macunu İle Formda Bir Hayat''

Şişmanlık vücutta aşırı yağ depolanması ile ortaya çıkan, fiziksel ve ruhsal sorunlara neden olabilen enerji metabolizması bozukluğudur. Şişmanlık ciddi, yaygın ve hızla büyüyen bir sağlık sorunudur. İnsanlarda obezitenin sebebi büyük bir oranda yanlış beslenmeyle ilgilidir. Beslenme alışkanlıklarının değişmesi, diyetteki yağ oranının artması hareketin azalması gibi nedenlerle şişmanlık giderek tırmanmaktadır.

Nar Ekşili Macun; tokluk hissi vererek vücutta yağ yakımını düzenler metabolizmayı çalıştırır hafif idrar söktürücü ve bağırsak çalıştırıcı özelliği vardır. Sağlıklı kilo vermenizde size yardımcı olur.

Vücudun sağlıklı bir şekilde forma girmesine yardımcı olur. Diyeti zorlaştıran iştah, hazımsızlık, sindirim bozukluğu, halsizlik ve halsizliğin neden olduğu hareketsizlik, şeker ve tansiyon gibi sorunları çözerek kilo vermeyi kolaylaştırır.

Form Macunu Etkileri

- İştah kesici özelliği ile gereksiz yemek yemeği önler

- Tokluk hissi verir

- Sindirim sistemini düzenler

- Şişkinlik ve hazımsızlık sorunlarını giderir

- İdrar söktürücüdür

- Kan şekerini düşürür

- Tansiyonun dengelenmesini sağlar

- Depolanmış yağları parçalar

- Vücudun toksinlerinden kurtulmasına yardımcı olur

- Vücuda enerji verir ve zinde tutar

 

 

Kullanımı:

Form Macunu, günde 3 kez yemeklerden onbeş dakika önce bir tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir.

 

Uyarılar:

 

Hamile ve emzikli bayanlar kullanamaz.

Her kullanımdan önce kavanozu ahşap veya plastik kaşık ile karıştırınız.

Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

 

 Nar Ekşili Form Macunu, kimyasal koruyucular, boyar maddeler, ve aroma esans benzeri yapay tatlandırıcılar

 içermemektedir

500 gr büyük boy macun 25.00 tl
 
 
 

 

 

                   

   

 

YENİ SİTEMİZ HİZMETİNİZDEDİR. OĞUZ AKTAR www.oguzsifalibitkiler.com

kapat